به نقل از  شیعه آنلاین، شبکه ماهواره ای «فدک» که هفته گذشته پخش آن تنها دو روز پس از آغاز فعالیتش با فشار وهابیون متوقف شده بود، با تلاش و کوشش فراوان دست اندرکاران خود موفق شد یک بار دیگر پخش برنامه های خود را با فرکانس جدید آغاز کند.


گفتنی است هدف شبکه ماهواره ای «فدک» که رسوا کردن چهره واقعی وهابیت و خاندان آل سعود است موجب افزایش شدید فشار وهابیون برای متوقف کردن پخش برنامه های این شبکه ماهواره ای شده بود.

قابل ذکر است این شبکه ماهواره ای توسط شیخ «یاسر الحبیب» روحانی کویتی که با سخنرانی اخیر خود علیه برخی اعتقادات اهل سنت اعتراض گسترده سنی های سراسر جهان را برانگیخته بود، راه اندازی شد.

شیخ «یاسر الحبیب» پیش از آغاز بکار این شبکه طی اظهاراتی اعلام کرده بود: یکی از اهداف اصلی این شبکه ماهواره ای رسوا کردن چهره واقعی وهابیت و خاندان آل سعود است.

قابل ذکر است علاقمندان به مشاهده این شبکه ماهواره ای، می توانند از طریق فرکانس زیر برنامه های این شبکه ماهواره ای را مشاهده کنند.

Atlantic Bird 4

Frequency: 10992

Polarisation: Vertical

Symbol Rate: 27485

منبع :شیعه انلاینبرچسب ها :
شبکه ماهواره ای فدک.شیعه انلاین.شیخ یاسر الحبیب. ,  Atlantic Bird 4.Polarisation: Vertical ,  رسوا کردن چهره واقعی وهابیت ,